КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ПЕРЕЩЕПИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "РОМАШКА" ПЕРЕЩЕПИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Погода у Перещепиному на тиждень

Педагогічний колектив

Підіпригора Лідія Володимирівна - вихователь групи "Сонечко", має звання "вихователь-методист", закінчила Переяслав-Хмельницьке  педагогічне училище, працює за напрямком: "Виховання у дітей дошкільного віку любові до рідної природи", працює в ЗДО з 1995 року.

Гостюхіна Олена Іванівна - вихователь групи "Сонечко", спеціаліст, закінчила Красноградське педагогічне училище, працює в ЗДО з 1997 року.

Іщук Олена Миколаївна - вихователь групи "Пізнайко", спеціаліст, закінчила Дніпропетровське педагогічне училище, працює в ЗДО з 2000 року.

Бондар Тетяна Олександрівна-

вихователь групи "Пізнайко",спеціаліст,закінчила Бердянський державний педагогічний університет,працює в ЗДО з 2018 року.

Дмітрієва Наталя Василівна -вихователь групи "Ягідка", закінчила Красноградське педагогічне училище, спеціаліст, працює в ЗДО з 2008 року.

Явтушенко Альона Володимирівна - вихователь групи "Ягідка", закінчила Красноградське педагогічне училище, працює в ЗДО з 2007 року.

Третяк Інесса Володимирівна - вихователь групи "Віночок", закінчила Красноградське педучилище, має звання "вихователь-методист", працює за напрямком: "Виховання дітей в родині", працює в ЗДО  з 1990 року.

Ничик Тамара Миколаївна - вихователь группи"Віночок",закінчила Красноградське педагогічне училище, працює в ЗДО з 2019 року.

Шустер Ірина Іванівна - вихователь групи "Чомусики", закінчила Красноградське педагогічне училище, має звання "вихователь-методист", працює за напрямком "Формуваннядуховних цінностей та морально-етичних норм у дітей дошкільного віку",  працює в ЗДО з 1995 року.

Оленяк Ольга Євгенівна - вихователь групи "Чомусики", закінчила Дніпропетровське педагогічне училище, має звання "вихователь-методист", працює за напрямком: "Пошуково-дослідницька діяльність дітей в ДНЗ", практичний психолог, працює в ЗДО з 2004 року

Сидоріна Олена Олексіївна - вихователь групи "Малятко", закінчила Красноградське педагогічне училище, має звання "вихователь-методист", працює за напрямком "Впровадження сенсорного виховання в систему формування базових компетентностей дитини", працює в ЗДО  з 1993 року.

Лаврик Алла Георгіївна - вихователь групи "Малятко", закінчила Красноградське педагогічне училище, працює в ЗДО  з 2016 року.

Валь Людмила Миколаївна - інструктор з фізкультури з 2011 року, закінчила Дніпропетровське педагогічне училище, працювала за фахом в ДНЗ з 1987 року.

Ігнатенко Руслана Іванівна - керівник гуртка з англійської мови, закінчила Полтавський національно-педагогічний університет, працює в ЗДО  з 2012 року.

Іщук Тетяна Володимирівна - музичний керівник, закінчила Полтавський національно-педагогічний університет ім. В.Г.Короленка, працює в ЗДО з 2012 року.

Голуб Олена Сергіївна -  керівник гуртка з англійської мови.Закінчила Харківський національний педагогічний університет ім.Сковороди, працює в закладі з 2019 року.

Саленко Наталя Вячеславівна -  педагог соціальний, закінчила Харківську академію культури, працює в ЗДО з 2016 року.

Сачава Ніна Олександрівна - асистент вихователя, закінчила Дніпропетровський державний університет ім.Гончара, в дитячому закладі працює з 2020 року